WAT - Work and Travel Katılımcılarına Tavsiyeler..

WAT - Work and Travel programı, üniversite yıllarınızda katılabileceğiniz en müthiş programlardan bir tanesidir. Sadece Amerikada katılabileceğiniz WAT programı sayesinde Amerikan kültürü ile birlikte, beraber çalışacağınız diğer uluslardan yaşıtlarınızın da kültürlerini yakından tanıma fırsatı bulabileceksiniz. WAT programı, Amerikada yaklaşık 3.5 - 4 ay kalmanızı sağlayacağı için de bu kadar ekonomik koşullarla bu kadar uzun süre Amerikada bulunabileceğiniz tek programdır. 

 

Tüm öğrencilerimize her zaman üniversite yıllarında yaz aylarını boş geçirmemeleri, farklı ülkelerde farklı programlara katılmalarını daima hatırlatmakta ve tavsiye etmekteyiz. Üniversitelerinizden mezun olduktan sonra iş hayatlarınıza başlayabilmek ve iyi seviyelerden başlayabilmek için, üniversite yıllarınız boyunca kendinize yatırım yapmanız, farklı programlarla yurtdışında farklı ülkeleri görmüş olmanız, ingilizcenizi ve mümkünse ikinci bir yabancı dili mutlaka geliştirmiş olmanız gerekmektedir.

Amerika Work and Travel programı bir kültürel değişim programıdır. Ek olarak, Amerikadaki giderlerinizi karşılayabilecek kadar ücret de kazanırsınız. Amerikan Hükümetinin ve Amerikalı sponsor firmalarımızın sizlere vurgulamamızı istedikleri en önemli nokta WAT programının bir kültürel değişim programı olduğudur. Dolayısıyla Amerikada bulunduğunuz süre boyunca bol bol gezip değişik yerler görmenizi tavsiye etmekteyiz. 

Tüm üniversite öğrencilerine tavsiyemiz, üniversite hayatınız bitmeden mutlaka en az 1 kere WAT programına katılmaları olacaktır.


    © Copyright | Poseidon Yurtdışı Eğitim | All rights reserved.