Makaleler


WAT 2018 - Bu İşler ve Daha Fazlası Sizleri Bekliyor


Poseidon Yurtdışı Eğitim öğrencilerinin güvenli bir şekilde WAT programa katılımlarını sağlamak amacıyla sadece Full Placement yapmaktadır. Full Placement yerleştirmelerimiz SADECE SPONSOR FİRMALARIMIZ tarafından yerleştirme yapılan işlerden oluşmaktadır.


Devamını Oku

Yurtdışı Eğitim Programları ve Work and Travel


Yurtdışı eğitim programları özellikle son yıllarda oldukça rağbet görmeye başlamıştır. Başta yabancı dil eğitimleri ve yurtdışı dil okulları olmak üzere üniversite ve yüksek lisans eğitimleri, work and travel ve staj yerleştirmeleri, sertifika ve diploma programları ile daha küçük yaş grupları için yaz okulları ve yaz kampları ve


Devamını Oku

WAT 2018 İndirimli ve Taksitli Kayıtlarımız Başladı


Erken Kayıt Fırsatlarını, İndirimleri ve Taksitleri Kaçırmayın ! Her sezon olduğu gibi bu sene de bir sene sonrasının Work and Travel kayıtlarına erkenden başlayacağımızı duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Bizi SOSYAL MEDYA sayfalarımızdan ve Work and Travel Amerika sayfamızdan takip edin, 2018 Work and Travel için kazançlı çıkın.


Devamını Oku

WAT - Work and Travel Katılımcılarına Tavsiyeler..


WAT - Work and Travel programı, üniversite yıllarınızda katılabileceğiniz en müthiş programlardan bir tanesidir. Sadece Amerikada katılabileceğiniz WAT programı sayesinde Amerikan kültürü ile birlikte, beraber çalışacağınız diğer uluslardan yaşıtlarınızın da kültürlerini yakından tanıma fırsatı bulabileceksiniz. WAT programı, Amerikada yaklaşık 3.5 - 4 ay kalmanızı sağlayacağı için de bu kadar ekonomik koşullarla bu kadar uzun süre Amerikada bulunabileceğiniz tek programdır. 


Devamını Oku
© Copyright | Poseidon Yurtdışı Eğitim | All rights reserved.